ТЕХНОЛОГІЇ І ЕКОНОМІКА

КРОК ВПЕРЕД

Сучасний світ вимагає від людини змінюватися разом з ним.

Інновації поглинають всіх і все. Стало зрозумілим, що розвиток індустрії технологій та фінанси прямо пов’язані і взаємозалежні. Пам’ятаю телевізори без дистанційного управління та дискові телефони…але минуло зовсім мало часу і почали з’являтися комп’ютери, мобільні телефони, інтернет. Для мене відкрився новий світ – світ інформації – безмежної. Цікаво було читати про подорожі, особливості інших країн та винаходи, про модель навчання в школах світу, цікаво знати більше. Бажання подорожувати і відкривати нове стало частиною життя.

Дуже хочеться, щоб власні хороші цілі мали учні, допомагати їм  набувати знання про світ зовні.

Новації в житті сучасної людини займають не останнє місце. Ніхто зараз не може без багатофункціональних гаджетів))) Мені здається це добре. Інтелект людини, розум, знання творять неймовірні речі. На Всесвітньому  Економічному  Форумі в Давосі вже кілька років обговорюється питання  «Індустріальної революції 4.0.».

Дійсно, вона вже почалася. Жодна професія сьогодні не функціонує без мережі і інноваційних технологій. Будь яка діяльність має технологічну сторону.

Чи готові до кардинальних змін ми?

В Україні є містечко, яке надихає  програмістів, є місцем роботи і навчання,  сприяє  розвитку сфери послуг у    ІТ-галузі.

UNIT City – це молода арена, яка розбудовується у серці Києва. На сьогодні має кілька напрямків діяльності, зокрема це UNIT factory – сучасна вища школа з незвичними умовами навчання, бізнес-кампус, Unit CAFE. В організаційних питаннях моїми співрозмовниками стали менеджери містечка Валерія Заболотна та Ольга Сафіна – приємні молоді та ініціативні люди, які з радістю запросили нас.


команда UNIT знайомить дітей з роботою містечка

Отож, в календарі подій 31 травня ми з восьмим класом їдемо до Києва.

Територія містечка – це контраст між минулим і сучасним. Щойно ми стояли біля старої будівлі заводу, а зробивши один лиш крок уперед опинилися в сучасному естетично приємному місці. Хвилювання було неймовірне. Що ж нас чекає далі? Ми насолоджувалися красою навколо. Все було по-новому. 

У супроводі адміністратора та студентів школи ми поринали в незвіданий світ ІТ-фабрики, який не здавався вже таким недосяжним. Завдяки цікавій розповіді про історію та сьогоднішнє функціонування школи майбутнє ставало ще ближчим.

«Освітня модель, яку використовує UNIT Factory, революційна не тільки за формою, але й за змістом. Вона вже довела свою успішність в École 42. Випускники паризької школи – одні з найбільш затребуваних та високооплачуваних фахівців у світовій ІТ-індустрії. Абітурієнти української UNIT Factory – світлі й розумні хлопці та дівчата. Я переконаний, що вони будуть успішними і в навчанні, і у професійній кар’єрі – насамперед в Україні», – зазначив ініціатор UNIT Factory український підприємець Василь Хмельницький. За його словами, проект стане ефективним доповненням до наявної нині в Україні системи підготовки ІТ-фахівців.

місця для навчання

Навчання відбувається у вільній ігровій формі за моделлю французької Школи 42. Студент сам обирає час навчання. Вікова категорія: 18-30 років. Навчання безкоштовне. Обов’язкова умова: після закінчення пропрацювати три роки в українській ІТ-компанії.  Відбір відбувається за результатами он-лайн тестів.  

Дуже демократично. Ми почули цікаві історії про життя в школі та про перспективи після навчання і ознайомча розповідь студентів переросла в цікавий діалог між нами всіма.


Локація

Unit City

вулиця Дорогожицька,1

Київ


як все працює? Ольга Сафіна

Ольга Сафіна супроводжувала нас до бізнес-кампусу, в якому вже розмістилося немало інноваторів, які пов’язують технології з умінням заробляти.

Із захопленням ми спілкувалися з різними людьми, але всіх їх об’єднували погляди, знання, бажання змінювати Україну.

Дякуємо  за прекрасне відношення. За культуру.                                           За освітню роботу з дітьми.       Суть, друзі, в радості життєвій,         пізнанні і у вмінні змінюватися       та змінювати.

Учні 8Б та 7 класів

ВРАЖЕННЯ

а ще...